• Čerstvé
Doprava zdarma 2KS, z Legované oceli, vyrobené UNEF 1/4-32 příručka závit kolo zemře pro ocel, železo, hliník, měď, závit obrobku

Doprava zdarma 2KS, z Legované oceli, vyrobené UNEF 1/4-32 příručka závit kolo zemře pro ocel, železo, hliník, měď,

Kč 79.80
Zboží
Je přístupný k objednávce


Popis produktu
2 KS American standard UNEF 1/4-32 tvrdé slitiny ruční závit zemře
Naše kohoutky Výhody : Velká továrna TG výroby kvalita a Zbrusu nové. Materiál : Tvrdé slitiny vyrobené Vrstvou : bílou Nití, řezání zemře pro řezání závitů oceli, železa, hliníku atd. full CNC, aby byla zaručena Vyšší přesnost, a více odolné
Aplikace :
vhodné pro zpracování železa, oceli, mědi a hliníku, die oceli.
Tento produkt je schválen ISO9002 mezinárodní certifikace
Přesnost : H2 třídy
Velikost : UNEF 1/4-32 tvrdé slitiny ruční závit zemře
MNOŽSTVÍ : 2 KS.
Související Produkty :
Produkty Show
Náklad :
Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek. Budeme posílat zboží do 7 dnů, jakmile vaše platba je dokončena.
Nezaručujeme dodání času na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována. Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, zprostředkování, poplatků, cel a daní, pro dovoz do vaší země. Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání. Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku.
Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel.
Vrací :
Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme.
My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu. Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty.
Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.
Záruka A Údržba :
Nabízíme 1-měsíc zdarma náhradní. Kupující může požádat o výměnu do 15 dnů od obdržení výrobku . Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat.
Poskytujeme také 12 měsíců, bez údržby. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat. Pokud jakákoli část, je povinen nahradit, kupující by měl také uhradit náklady části, které mají být nahrazeny.
Před vrácením zboží, prosím, potvrdit zpáteční adresu a logistické metody u nás. Poté, co jste dát položky do logistické společnosti, pošlete nám, prosím, sledovací číslo. Jakmile obdržíme položky, budeme opravit nebo vyměnit co NEJDŘÍVE.
Zpětná vazba :
Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.
Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

Vlastnosti

Závit Směr:
Jo
Typ:
Zemřít
Číslo Modelu:
VD-HS-UNEF-1/4-32
is_customized:
Yes
Značka:
FUDO
DIY Dodávky:
Obrábění kovů
Počet Kusů:
2ks
Materiál:
Legované oceli
Položka:
UNEF manuální zemře
Materiál:
tvrdé slitiny vyrobené
Aplikace:
Pro ocel, železo, hliník, měď, závit obrobku práce
Specifikace:
UNS 1/4-32
Přesnost třídy:
H2
MN:
2ks
Číslo Modelu:
VD-UNF-DIE

Nejlepší nabídky v této kategorii