• Čerstvé
NEJVHODNĚJŠÍ FLN-D3200 Vlastní rychloupínací Deska s Vertikální Deskou L Držák L Deska pro Nikon D3200 d3200 Arca Swiss Kompatibilní PMR

NEJVHODNĚJŠÍ FLN-D3200 Vlastní rychloupínací Deska s Vertikální Deskou L Držák L Deska pro Nikon D3200 d3200 Arca Swiss

Kč 439.80
Zboží
Je přístupný k objednávce


FITTESTPHOTO FLN-D3200 Vlastní L Držák L Deska pro Nikon D3200, kompatibilní s Arca-Swiss stardard, jak FLN-D3200 základové desky a svislé desky jsou 100% kompatibilní s PMR páky-uvolněte svorku!
Vlastnosti Produktu :
V kombinaci dva-in-one L - držák, a horizontální deska může být použita samostatně.
S konvexní hrany design, aby se vaše zařízení z řazení.
Kompatibilita :
Starndard Arca-Swiss, zapadají do sebe, kompatibilní s Arca Swiss, RRS, kirk, Wimberley, Markins, Sunwayfoto, Benro, Suri, Fotopro.. značky s JAKO standardní.
Profuct Specifikace :
Délka : 134mm
Šířka : 67 mm
Výška : 74 mm
Net.Hmotnost : 100 g
Maximální Zatížení : 30kg
Montážní Šroub : UNC1/4"
Podmínky Služby Poštovné A balné : My vám zvolit rychlejší Způsob dopravy v závislosti na vaši adresu. Níže je přibližná dodací lhůta do různých zemí, není zaručeno, že pozemek by měl dorazit do doby uvedené níže. Nicméně, 95%+ pozemků bude dodáno do referenčního času. Země Dodací lhůta(pracovní Den) Přepravní službou Spojených Států 7 až 15 dnů E-paket,AU nebo Jihovýchodní Asie 7 až 30 dní, China Post Hlavní Město EU 4 až 20 dní 4 PX Post Mail, Singapur 4. do 10 dnů 4 PX Standardní Linka, Prosím zvažte rozumné Mezinárodní doručování času, než si koupíte položku(y), pokud jste nemohli přijímat, doporučujeme koupit od místních prodejců. Návrat Politiky : nabízíme 100% záruku spokojenosti. Výnosy pro výměnu jsou povoleny a musí být zahájena kupujícímu nejpozději do 30 dnů po obdržení. Pokud byste chtěli vrátit váš produkt(y) pro opravy / výměny / náhrady, prosím, laskavě kontaktujte náš zákaznický servis zástupci prostřednictvím e-mailu pro autorizované číslo RMA. Vaše vrátil produkt(y) nebudou zpracovány bez vyplněného RMA. Kupující je odpovědný za zpáteční lodní náklady. Zpětnou vazbu a Kontakt : Pokud jste spokojeni s námi, prosím zanechat pozitivní 5-hvězdičkový zpětnou vazbu k nám. Prosím, neváhejte a kontaktujte nás, pokud máte nějaké pochybnosti.

Vlastnosti

Materiál:
Hliník
Balíček:
Ano
Číslo Modelu:
FLN-D3200
Značka:
NEJVHODNĚJŠÍ

Nejlepší nabídky v této kategorii