• Čerstvé
20 cm*1,9 cm Módní Logo Star Stripe Sklo Vinyl Auto Obtisk Nálepka Black/Silver S6-3647

20 cm*1,9 cm Módní Logo Star Stripe Sklo Vinyl Auto Obtisk Nálepka Black/Silver S6-3647

Kč 26.00
Kč 43.20
Zboží
Je přístupný k objednávce


20 cm*1,9 cm Módní Logo Star Stripe Sklo Vinyl Auto Obtisk Nálepka Black/Silver S6-3647
Aplikace nálepky je velmi snadné, s jen pár minut.
Samolepka má 3 části :
Papírové Podložce Nálepka Jasný Přenos Pásky
1 Očistěte povrch, kde obtisk bude nainstalována
2 Pomalu odstranil papírové podložce ujistěte se, že vaše obtisk zůstává přilepená na jasné převod pásku. Pokud je součástí vaší obtisk zvedá s podporou, tisk na papírové podložce zpět dolů proti tomu, dokud to zůstane přilepená na převod pásku.
3 Jakmile je váš obtisk je oloupaný pryč od zálohování, line-up a místo vaší obtisk proti povrchu, na který bude použita.
4 Pomocí kreditní karty, squegee, nebo něco podobného hladké dolů nálepku, ujistěte se, že je zcela přilepená k povrchu.
5 Opatrně A Pomalu vytáhněte přenášecí pásky z vašeho nálepku, ujistěte se, že vaše nálepka je přilepená k povrchu. Pokud vidíte část obtisk není uvolnění z převodu pásku, stiskněte ji zpět na povrch a opakujte proces.
Doprava : více než $ 5 dodání logistiky je Yan Wen .4 PX hospodářské paket (sledování není dostupná.) Více než 5 dolarů, můžete si vybrat China Post registrované paket (sledování k dispozici). Obecné čas příjezdu 15-60 dní Záruka : 1.100% záruky nový dobrý s dobrém stavu . 2. Pokud nejste spokojeni s vaší položky, Prosím, kontaktujte nás před odjezdem špatné zpětné vazby nebo se problému, který není užitečné a přátelský. 3. Návrat a změna je nyní k dispozici. Kupující je třeba se starat návrat expediční poplatek. A prosím, kontaktujte nás první, pokud se chcete vrátit nebo změnit. 4.Prosím potvrďte doručena co NEJDŘÍVE, když se dostanete svůj pozemek. Pokud stále nic, ukáže až odhadovaný čas, prosím, zeptejte se nás prodloužit čas : ) O Nás : 1.Zaměřujeme se na polepy. Protože zaměření, tak profesionální

Vlastnosti

Typ Položky:
Samolepky
Balení:
Není Přibalen
Položka Výška:
1.9cm
Značka:
YJZT
kategorie:
Samolepky
Typ Štítku:
Auto Tělo
Položka Průměr:
0cm
Šířka Položky:
20cm
Typ:
Lepidlo Štítku
Název Modelu:
S6-3647
design:
Kreslený
Model:
OEM
is_customized:
Yes
Položka Délka:
0cm
Nálepka Umístění:
Zadní Sklo
Typ Materiálu:
Vinyl
barva:
černá/stříbrná
Nálepka:
auto samolepka

Nejlepší nabídky v této kategorii