• Čerstvé
QiAN SiMAi Micro USB Napájení Nabíjecí Port, Zásuvka Konektor Ocas konektor Pro Meizu MX1 MX2 MX3 MX4 MX5 Meilan Meizu blue note

QiAN SiMAi Micro USB Napájení Nabíjecí Port, Zásuvka Konektor Ocas konektor Pro Meizu MX1 MX2 MX3 MX4 MX5 Meilan Meizu

Kč 22.00
Zboží
Je přístupný k objednávce


Micro USB Power Nabíjecí Port, Zásuvka Konektor Ocas konektor Pro Meizu MX1 MX2 MX3 MX4 MX5 Meilan Meizu blue note
1. 100% nové a vysoké množství výrobků .
2, Všechny položky byly zkoušky, než se loď .
3. Snadná instalace, ale je třeba odborných dovedností pro instalaci, prosím, buďte opatrní
4. Prefekt Fit Pro Meizu MX1 MX2 MX3 MX4 MX5 Meilan Meizu blue note Mobilní telefon
Balíček :
1ks USB Nabíjecí Konektor Tail Plug
POZNÁMKA : pokud máte problém položky, prosím, kontaktujte nás před odjezdem neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, budeme v našich silách vyřešit problém pro vás.
Zásilku : Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek. Budeme odeslání zboží do 3-5 dnů, jakmile vaše platba je dokončena vezměte Prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, makléřských poplatků, cel a daní, pro dovoz do vaší země. Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání. Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku. Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel. Výnosy : My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu. Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty. Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky. Záruka a Údržba : nabízíme 1-měsíc zdarma náhradní. Kupující může požádat o výměnu do 15 dnů od obdržení výrobku. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat. Poskytujeme také 12 měsíců, bez údržby. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat. Pokud jakákoli část, je povinen nahradit, kupující by měl také uhradit náklady části, které mají být nahrazeny. Před vrácením zboží, prosím, potvrdit zpáteční adresu a logistické metody u nás. Poté, co jste dát položky do logistické společnosti, pošlete nám, prosím, sledovací číslo. Jakmile obdržíme položky, budeme opravit nebo vyměnit co NEJDŘÍVE. Zpětná vazba : Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby. Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

Vlastnosti

barva:
MX2, MX3, MX4, MX5, Meilan Poznámka
design:
Bar
Číslo Modelu:
MX1 MX2 MX3 MX4 MX5 Meizu blue NOTE
Značka:
Qian simai
Kompatibilní Značka:
Pro Meizu
Typ:
USB Nabíjecí Port konektor Tail Plug
Fit:
Meizu MX1 MX2 MX3 MX4 MX5 Meilan Meizu blue note

Nejlepší nabídky v této kategorii