• Čerstvé
Tangda izolované zelené feritový korálek 10*6*5 mm magnetický kroužek magnetické cívky, indukčnost rušení anti-interferenční filtr.

Tangda izolované zelené feritový korálek 10*6*5 mm magnetický kroužek magnetické cívky, indukčnost rušení anti-interferenční

Kč 240.00
Zboží
Je přístupný k objednávce

Pozor prosím : tento druh magnetický kroužek není magnet, je nemagnetická. železo nemůže být adsorpce.
Název produktu : Feritové korálek
Vnější průměr (OD) : 10mm An vnitřní průměr (ID) : 6mm High (HT) : 5 mm
Víš
Jeden : popište, Prosím, podle velikosti stránky na nákup, v závislosti na velikosti magnetu prodej, jednotku mm (milimetry), magnetické pozitivní a negativní odchylky, nekupujte si představoval!
Dva : Fotky jsou 100% v-druh střelby, vzhledem k vnější světlo a fotoaparát ohniskovou vzdálenost faktorem, fyzické a obrázek může být jiný, nebo vzhled barva jako produkt šarží objevit mírně liší, je normální jev, nemá vliv na používání, obrázek pouze pro referenční účely , prosím, převažují v naturáliích.
Tři : Prsten je křehké, ujistěte se, že zkontrolovat, zda když kurýr povrchu magnetické neporušené a pak se přihlaste, pokud máte nějaké dotazy, prosím, kontaktujte nás.
Čtyři : Poctivost je prodávající tradiční chápání ctnosti kupující. Nějaké problémy mohou být sjednána s případnými problémy mohou být vyřešeny. Zakoupené výrobky mají nějaké problémy, poprvé, kontaktujte nás, pomůžeme vám vyřešit poprvé.
Také známý magnetické feritové korálek, je běžně používán v anti-rušení elektronických obvodů součástky, vysokofrekvenční hluk má dobrou inhibici, obecné použití feritových materiálů (Mn-Zn) Je vyroben.
Kroužek na různých frekvencích mají různé impedance vlastnosti, obvykle v nízké frekvenci impedance je velmi malá, když se frekvence signálu zvyšuje impedance magnetického výkon dramaticky.
Všichni víme, že čím vyšší frekvence, tím větší je pravděpodobnost, aby vyzařovat ven (na nákup high-kvalitní šasi počítače je snížit elektromagnetické únik), a obecné signál linky jsou bez štítu, pak tyto signální linií se stal výborně anténa pro příjem všech druhů nepořádek okolní prostředí vysokofrekvenční signály a tyto signály byly položený na přenos signálu, dokonce i změnit původní užitečný signál přenosu. Takže v ringu akce, tak, že normální užitečný signál dobrý, ale velmi dobré potlačení vysokofrekvenčního rušení signálů, a nízké náklady.
Takže všichni v monitoru signál linky,USBCable, a dokonce i high-end klávesnice, myš hlediska typ plastových jednorázových jeden prsten není překvapující.
Prsten změní vybrat
Celý svazek kabelů přes feritové korálek představuje společný režim tlumivka, pokud je to nutné, může být také v kruhu na horní části kabelu po několika zatáčkách. Čím více se změní, tím nižší frekvence potlačení rušení, lepší, vyšší frekvence hluku, zatímco slabá inhibice. V aktuálním projektu, podle charakteristik rušení aktuální frekvence magnetický kroužek pro nastavení počtu otáček. Obvykle, když wide-band interference signálů, můžete nastavit jak na kabelové prsten, každý magnetické obklopují různé zatáčky, takže můžete současně potlačují vysokofrekvenční rušení a nízké rušení frekvencí. Mechanismus účinku z hlediska společný režim tlumivka cívka, tím větší impedance, tím více zřejmé, že účinek potlačení rušení. Společný režim tlumivka cívka impedance ze společného režimu indukčnost Lcm = jw Lcm, není těžké vidět ze vzorce, hluk o určité frekvenci, magnetická indukčnost větší, tím lepší. Ale realita není tento případ, protože skutečný prsten také parazitní kapacita, a jeho existence je paralelní s cívkou. Když se potýkají s vysokou frekvenci hluku, kondenzátoru kapacita je malá, magnetická indukčnost zkratu, tak, že společný režim tlumivka k ničemu.

Vlastnosti

Číslo Modelu:
Induktory
is_customized:
Yes

Nejlepší nabídky v této kategorii