• Čerstvé
NOVÉ arrivl! xx full carbon fiber silniční řídítka integrované s kmenovými silniční kolo a kmenových ud matt ultra-light 265 g 440

NOVÉ arrivl! xx full carbon fiber silniční řídítka integrované s kmenovými silniční kolo a kmenových ud matt ultra-light

Kč 1540.00
Kč 1999.80
Zboží
Je přístupný k objednávce


Materiál : Full Carbon Fiber
Šíře : 400/420/440 mm (střed na střed)
Kormidelník Průměr : 1-1/8" (28.6 mm)
Kmenových Délka : 90/100/110/120mm
drop : 125 mm dosah : 85mm
Barva : Černá s Červenou Etiketu povrchová úprava : UD MATNÝ, Prosím zanechat zprávu značky, které chcete, nebo Chcete kontaktujte mě, Upozornění : China Post Air Mail je velmi pomalý, průměrná doba dodání je cca 30 dní, ale někdy budete muset čekat asi 45-60days.Pokud potřebujete náš výrobek v naléhavosti, prosím, don 't vybrat China Post Air Mail. Důrazně doporučujeme, abyste si vybrat EMS . Věnujeme sami sobě, aby se vysoce kvalitní, ale s levnou cenu dílů oxidu jízdních kol, vítáme spolupracujících subjektů po celém světě, aby velkoobchodní a na zakázku. To, co 's více, můžeme přijmout DIY pro produkty, jako je přidat své jméno, změnit barvu a vaše přednost vzor. Náklad :
1 zásilky je doprava zdarma prostřednictvím letecké pošty, je-li hmotnost balíku je více než 2 kg nebo balík velikost je větší než 90 CM, budeme používat EMS, atd, nebo Loď se dvěma pozemky nebo více zásilek leteckou poštou.
2 Návod : váha a velikost, jsme označili v balíčku detaily není skutečné hmotnosti a velikosti zboží, pokud potřebujete znát aktuální hmotnosti a velikosti, stačí nás kontaktovat. 3 Dodací lhůta :
1) Doprava vyspělých zemích je o 7-45 dní
2) Vzdálené země, je asi 2-8 týdnů 4, Pokud kupující chcete použít rychlejší způsob dopravy, jako je EMS, DHL atd, prosím, s námi komunikovat o zvýšení dopravy.
5 Pokyn : dodací lhůta je závislá na kupujícího 's celní odbavení čas nebo vyšší Moci. Pokud kupující neobdrží zboží v dlouhé době, doufáme, že se kupující může obrátit vaše celní nebo místní poště, aby si zboží brzy.
Po-prodejní servis :
Budeme kontrolovat kvalitu zboží před odesláním. Pokud tam jsou některé neočekávané problémy se stalo, doufáme, že k řešení problémů s kupujícím prostřednictvím přátelské následujícími způsoby :
1 Pokud to je problém s kvalitou, může kupující předložit tvrdí, do 15 dnů po převzetí zboží, musí kupující poskytnout fotografie nebo video a další důkazy, aby prodávající pro identifikaci.
2 Man-vyrobené poškození, kupující převzít plnou odpovědnost.
3 kvalita Výrobků zpracování programu :
1) kupující vrátí zboží do usa a odpovědné za zpáteční lodní náklady; poté, co obdržíme zboží ,budeme odeslat nový produkt, aby kupující a zaplatit odeslat přepravní náklady.
2) je-Li zboží (celková cena včetně poštovného je méně než 10 USD) má problémy s kvalitou, budeme znovu odeslat nový produkt v kupujícímu další objednávku; pokud kupující dont plánu udělat novou objednávku v blízké budoucnosti, může kupující zaplatit odeslat přepravní náklady a zeptat se na odeslat nový produkt.
Daně :
Placení daně je povinností každého občana, Odbavení je odpovědnost kupující, kupující je třeba, aby odpovědné za všechny daně. Díky daňovým problém, kupující odmítnout převzetí zboží, kupující je třeba, aby Odpovědné za nákladní ven a domů.
Zpětná vazba :
1 Jsme závislí na naší spokojenosti zákazníků uspět. Proto, vaše zpětná vazba je pro nás extrémně důležité.
2 Pokud jste spokojeni s našimi položky, prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu. Budeme zanechat pozitivní zpětnou vazbu, aby si později.
3, Kontaktujte nás e-mailem nebo naše obchodní manažer : Hellen , před odjezdem žádné negativní nebo neutrální zpětnou vazbu. Budeme jednat s vámi vyřešit všechny problémy co nejdříve.
Budeme pracovat 6 Dní v týdnu v 8 : 00 - 20 : 00 od pondělí - sobota Pekingu Čas.

Vlastnosti

barva:
Použití:
silniční kola,horská kola
Komponenty:
Řídítka
Značka:
PLATT-P
upínací průměr:
31.1 - 32,5 mm
is_customized:
Yes
Číslo Modelu:
cinelli ram
Materiál:
Uhlíkových Vláken
Šířka:
401 - 500mm
Typ:
Silniční Řídítka/Ohnuté Bar
mtb:
cinelli ram
kolo:
rukojeť bike

Nejlepší nabídky v této kategorii