• Čerstvé
Pří Laser W6 Z6 Co2 Pří Laserové Trubice 130W

Pří Laser W6 Z6 Co2 Pří Laserové Trubice 130W

Kč 17000.00
Zboží
Je přístupný k objednávce

(Pozornost : zákazníci, kteří používají střídavý proud musí nechat vodu.
Upozornění :
(a) laserové chlazení voda je destilovaná voda nebo čistá voda, teplota by měla být 20 až 30. Poté, otevřete laser napájení.
4) Záruka&Návrat
Jsme rádi, nahradit nebo náhrady peněz, a jejich cílem je řešit problémy rychle, aby vyhovoval vašim spokojenost.
Pokud je vše v pořádku, laserové trubice mají problém s kvalitou, musíme nahradit novou emisí co2 laserové trubice.
(b)laserové trubice pracovní je pochopit, laserové vody ochranné kontrolovány, nebo ne. jakmile obdržení platby, jsme se po zboží a poskytovat airway bill číslo pro on-line sledování do 24 hodin, včetně víkendu.
(d) Laserové tlak vody a objem je normální, nebo ne. Všechny naše výrobky mají Certifikát CE, FDA Certifikát a Ro HS Osvědčení. Výkon (w)
90
120
150
180
Plná Délka (mm)
1200
1450
1650
1850
Průměr (mm)
80
80
80
80
Katalyzují
Ano
Ano
Ano
Ano
Spouštěcí Napětí (KV)
20
24
28
30
Provozní Proud (m A)
27
28
29
30
Span Životnost (hodin)
8,000
8,000
8,000
8,000
Záruční Doba (měsíce)
10
10
10
10
2. Zaostřovací vzdálenost je nastavení správné, nebo ne. vysoké napětí kabel je zlomit nebo offline, nebo ne. Pokud to má nuly, pokud je vše v pořádku, můžeme soudit, že je laserové trubice problém.
Jak Nainstalovat Co2 Laserové Trubice
(1) za Prvé, připojte vodovodní potrubí, aby laser vodní chladič, nastavit výstupní vody potrubí polohy podle principu laserové vody tekoucí z nižší pozice na vyšší pozici směrem. V létě, teplota vody je vysoká, by se mělo změnit laser vodní chladič nebo zastavit stroj na chvíli. Objem a tlak chladicí vody je normální, nebo ne.Pokud zboží dorazí vadné nebo poškozené, máte 7 dní od data přijetí a kontaktujte nás. Světlo cesta je správná, nebo ne. Prosím, laskavě poskytnout důkazy, nám. Foto Obraz
Standardní Export Dřevěné Balíčku : chránit křehké skleněné trubice
O nás :
1) Kvalita
Mactron Technology Co,. A směr laserem průtok vody v laserové trubici je z nižší na vyšší místa.
(3) Vysoké napětí jiskry a výboje
Prosím, laskavě zkontrolujte, zda pozitivní konektor je špinavý a mokrý, nebo ne. Pro laserové napájení kladný konektor je připojen, nebo ne. To je v blízkosti stroje, kovové tělo, nebo ne.
Prosím, laskavě zkontrolujte laserové trubice instalaci svítidlo je prober, nebo ne. Pokud máte problémy, prosím, laskavě kontaktujte nás před zanechat žádné negativní zpětnou vazbu, rádi bychom se snažit, nejlepší vyřešit jakékoli problémy pro vás!
Jak Soudce Co2 Laserové Trubice Problém S Kvalitou
(1) Laserové gravírování a řezání hloubka není dost, když laserové trubice začít pracovat
Prosím, laskavě zkontrolujte laserové trubice instalaci svítidlo je prober, nebo ne. Zrcadlo a objektiv tvář je čistý, nebo ne.ltd prošel ISO9001/2000 kvalitu certificationhe.Pokud je vše v pořádku, soudíme, laserové trubice mají problém s kvalitou.
(2) Laserové gravírování a řezání hloubka není dost po laserové trubice pracovní dobu.Vyměníme vám nové nebo vrátíme vám plnou peněz!
5) Lodní
S profesionální balení, aby se zabránilo poškození, Jsme zaslali mnoho produktů po celém světě v bezpečí a zvuk, včetně USA, evropa, Východní Evropa, Jižní Amerika, Střední Východ a tak dále.
6) Zpětná vazba
Vaše satisfication a pozitivní feedbck je pro nás velmi důležité. Jako je obrázek,video a dokumenty. V chladné oblasti, voda nemůže zůstat v laserové trubice pro zmrazení. Pokud jste uspokojení s našimi produkty a služby, prosím, laskavě zanechte nám 5-Hvězdičkový.
(4) CO2 Laserové trubice přerušit, crack, laserové hlavy spadnout. V chladné oblasti, nenechte zamrznutí vody, zejména nenechte vodu zůstat v laserové trubice, pokud laserový stroj nebude fungovat. Životnost laserové trubice je až 10000 hodin, výkon laseru se pohybuje od 80 wattů 180 wattů, to je velmi populární v tloušťce materiálů, řezání. Parametr :
Jmenovitý Výkon (w)
80
100
130
150
Max.
2) Cena
Snaha zlepšit efektivitu a snížit náklady, máme absolutní převahou v ceně prodejem výrobků přímo konečným uživatelům na Aliexpress jako výroba .
(e) vodovodní potrubí je vázané nebo ne. Laserové chlazení teplota vody je vyšší než 30 stupňů, nebo ne.Pří W6 Co2 Pří Laserové Trubice 130 W S6 Z6 Co2 Pří Laserové Trubice 130 W přijmout novou techniku výroby a inflace vzorec pro co2 plynu, aby byla zajištěna vysoká kvalita a stabilita skla laserové trubice. Zaměření objektiv a zrcadlo je horko, nebo ne.

Vlastnosti

Číslo Modelu:
W6
Výkon Laseru:
130W
Špičkový výkon:
150w
Délka (mm):
1650+-20mm
Průměr(mm):
80+-5mm
Záruka:
10 měsíců

Nejlepší nabídky v této kategorii