• Čerstvé
2017 Koreje topení Přírodní Turmalín Polštář Germanium Kámen Vyhřívaná jógu Jade Zdravotní Péče, Fyzikální Terapie Matrace

2017 Koreje topení Přírodní Turmalín Polštář Germanium Kámen Vyhřívaná jógu Jade Zdravotní Péče, Fyzikální Terapie

Kč 3840.00
Kč 5260.00
Zboží
Je přístupný k objednávce

Pokud budete muset zaplatit celní poplatky, je to vaše povinnost, aby své vlastní zemi, kupující by měl pochopit tuto situaci. Prosím, ujistěte se, že vaše adresa v Alixpress je uzavřeno s vaší doručovací adresu, než budete platit. Pokud jste naléhavě prosím použijte EMS, DHL NEBO FEDEX, ale musíte zaplatit extra poplatek
Ve většině době, kupující nemusí platit žádné celní. my dont odpovědný žádné celní poplatek, Prosím, zkontrolujte, zda to pro celní politiku na své vlastní místo.
Balíček
Balíček obrázku výše je pro váš odkaz. Budeme pack ve výše uvedené cestě nebo v novém balení.Tato položka se vztahuje jeden rok záruka. Budeme dodávat to, jak si vyberete.
To bude také ocenil, že pokud můžete chatovat se mnou, když máte jakýkoliv dotaz. Děkuji vám za pochopení. Ale někdy mezinárodní dodávky je vysoce závislý na Kurýrní Společnost a místní zvyky/cla. Pro jakoukoli výměnu nebo vrácení peněz, potřebujeme produkt musí být v původním stavu, včetně krabice a veškeré příslušenství. Doufám, že budete mít nádherný čas tady!
. Naším cílem je, aby ujistěte se, že jste spokojený zákazník a příjemné nakupování u nás.
Produkty možná trochu odlišný od obrazu, protože barvy, prosím, kontaktujte nás, aby se ujistěte se, že pokud máte obavy o tom. Za účelem doručení balíčku rychlé a přesné, prosím, laskavě nás opustil telefonní číslo, když budete platit, ocenil!
3. Prosím, kontaktujte nás před vrátit položku, nabízíme vám právo zpáteční adresu. Regulace teploty zásuvka a zástrčka připojení je v místě, topné těleso je pevně vložen. Pokud balíček nemůže být deliveried, protože kupující důvodu(včetně odmítnutí podepsat), kupující by měl dovolit všechny další náklady!
Návrat
1.krk,rameno,
mikro-oběhu odstranit . Regulátor teploty a topného tělesa připojení zásuvky. Ale někdy v některých zemích, celní úředník může být přísné. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost. Nejbližší jade polštáře byly vyřezávané kameny jade s odsazení pro hlavu. Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup.
4) Pomoc spánku, zásobení mozku. Chápeme obavy a frustrace můžete mít, a bude se snažit v našich silách vyřešit problémy. Jízdu na dlouhou dobu
Balíček :
Přepravní a celní poplatky
Nabízíme dopravu zdarma china post air mail,to obvykle trvá 10~60 pracovních dnů. Nyní se můžete těšit na zdraví a krásu výhody spaní na jade s pohodlím nefrit polštář kryt. Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu. Pokud nemůžete přijmout, nebo máte další otázky, prosím, kontaktujte mě dříve, než si místo pořadí.
Safyt Snadné použití Nefrit polštář
1.Jade také produkuje záporné ionty, které podporují metabolismus buněk. Budeme deklarovat to jako vzorek a nízkou hodnotu, aby se zabránilo daně.
Zpětná vazba
1.
Zdravé výhody topení nefrit polštář
1) Uvolnění daleko infračervených, štít statické a elektromagnetické vlny radialization
2) Uvolnit svůj mozek, Přírodní zdravé jade polštář se posunout únava mozku,regulují funkci nervového systému
3) Zlepšují krevní oběh, Přírodní zdravé jade polštář může plně zlepšit přísun kyslíku do mozku a hlavy.uklidnit nervy, zlepšení spánku kvality.
Po staletí Číňané používali jade jako polštář. To může uvolnit zdravé infračervené, štít statické a elektromagnetické vlny radialization. Jade osoby pod zvláštní lékařské péče a má nízkou hodnotu teploty na fyzikální vlastnosti Čínské medicíny a obhajoval tím, že první noha chladnější temperaturetheory, vyvinut zdraví nefritový polštář. Prosím, vyberte způsob dopravy, které pro vás nejvhodnější. Po použití vypněte teploty ovládací spínač, a pak vytáhněte zástrčku. Máme loď na Alixpress adresu. Pokud jste spokojeni s nákupem a náš celkový servis, váš komentář je velmi důležité v naší obchodní úspěch. Pokud nejste spokojeni se svým nákupem v žádném případě, Prosím, dejte nám příležitost vyřešit jakýkoliv problém.2016 Korea topení Přírodní Turmalín Polštář Germanium Kámen Vyhřívaná jógu Jade Zdravotní Péče, Fyzikální Terapie Matrace
Hot prodej!!
Podobné Položky :
Fotografie z topení nefrit polštář
Jade Úvod
Jade je bohaté na stopové prvky.Někdy pro celní nebo počasí problém,to bude mít zpoždění několik dní. Věnujte prosím chvilku opustit nám pozitivní zpětnou vazbu o celkové Podrobné Prodej Rating 5.
Vhodná pro které použití :
1, Kanceláře, štáby
2, Semi-starší lidé
3, Manuální pracovník
4.

Vlastnosti

Standardní Napětí:
220v
Typ Položky:
Masáže & Relaxace
Materiál:
Non-tkané
Aplikace:
Tělo
Velikost:
Medium
Číslo Modelu:
LHM-YRAK07
Materiál:
PU-kůže
Velikost:
47*86CM

Nejlepší nabídky v této kategorii